עקבו אחרינו:
english french hebrew
קריית חינוך

קריית חינוך

קרית החינוך הוקמה בשנת 1986 עבור 16 תלמידים שנזקקו לפתרון חוץ ביתי כיוון שעדיף היה עבורם לא לגור בבית עם הוריהם. כיום ישנם כ-300 תלמידים בכיתות ז'-יב', ותיקים ועולים כאחד, וביניהם גם עשרות עולים מאתיופיה.

קרית החינוך התחילה את דרכה כבניין מוזנח המוקף מספר קרוואנים. כיום הקריה כוללת קמפוס מפואר ושלושה בנייני פנימייה, חדר אוכל גדול, מגרשי ספורט וספרייה. הלימודים מתבצעים בכיתות קטנות ככל הניתן, וזאת בכדי כדי לפצות על הפער הלימודי, תוך מענה על כל הצרכים האישיים של כל ילד. בקרית החינוך קיימת תכנית לימודים המשלבת בין לימודי חול ולימודי יהדות וכן, פעילות פנאי ענפה הכוללת חוגים, בריכה, חדר כושר ולימודי מוזיקה.

מרבית הסיכויים הם כי הבנים הלומדים בבית הספר לא היו מסיימים את לימודיהם ,ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בתעודת בגרות, ללא המסגרת החינוכית אותה מספקת קרית החינוך. הנתונים כיום, מצביעים על כך שכ-80% מבוגרי בית הספר מסיימים עם תעודת בגרות ומעל 90% משרתים בצה"ל.

אנו מאמינים כי בכל ילד טמון פוטנציאל עצום. כאשר ילד לא מקבל את ההזדמנות המגיעה לו, הפוטנציאל לא ינוצל במלואו. בקרית החינוך בבית שמש ישנם ילדים רבים, אשר זקוקים רק לסביבה תומכת ולתנאים מתאימים, על מנת שיוכלו לממש את עצמם ולהגיע להישגים אישיים ולימודיים נפלאים.


   צרו קשר

   שאלות, הארות והערות

   העמותה לקידום החינוך ביפו

   טלפון: 03-683-2626
   פקס: 03-683-2620

   כתובת משרדים ראשיים:
   העמותה לקידום החינוך ביפו
   רח' תל גיבורים 5
   ת.ד. 8216,
   יפו מיקוד 61080

   עמותה מס. 58-003-811-5