עקבו אחרינו:
english french hebrew
מרכז הורים וילדים

מרכז הורים וילדים

במסגרת העמותה קיימים שני מרכזי הורים- ילדים. מטרת מרכז "הורים-ילדים, הינה תמיכה וקידום של ילדים מרגע לידתם ועד גיל שש ביחד עם בני משפחותיהם זאת באמצעות מתן שירותים רבים ומגוונים הכוללים: משחקיה טיפולית, הדרכת הורים, טיפול אישי להורים, טיפול הורה-ילד, טיפול זוגי וטיפול לילד. קבוצות הורה-ילד וקבוצות הורים, הרצאות וסדנאות להורים, פעילויות העשרה משותפות להורה וילדו (שעת סיפור, פעילות יצירה, פעילות לחגים ועוד).

הנחת העבודה של המרכזים הינה שמכיוון שבגיל הרך נבנית אישיותו ובריאותו הנפשית של הילד אם נסייע בזמן זה נוכל למנוע התפתחות של בעיות פסיכולוגיות, התנהגותיות, משפחתיות ואף חברתיות בהמשך. המרכזים מהווים בית עבור ההורים והילדים בגיל הרך, באמצעות סביבה לא שיפוטית ולא חודרנית – כזו המאפשרת תמיכה בהורה ובילדו. המרכזים שמים דגש על ייחודו של כל ילד וכי על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום בו יש לספק לו סביבה מאפשרת ומותאמת אליו.

בכל אחד ממרכזי ההורים ילדים, עובדים אנשי מקצוע מנוסים מתחומים שונים בגיל הרך – פסיכולוגים, עו"סים, יועצים חינוכיים לגיל הרך, מטפלים בהבעה ויצירה (תנועה, אמנות, בישול, משחק עוד) אשר נושא התפתחות הילד קרוב לליבם ואשר במסגרת המרכז נותנים טיפול, תמיכה והדרכה להורים ולילדיהם.


   צרו קשר

   שאלות, הארות והערות

   העמותה לקידום החינוך ביפו

   טלפון: 03-683-2626
   פקס: 03-683-2620

   כתובת משרדים ראשיים:
   העמותה לקידום החינוך ביפו
   רח' תל גיבורים 5
   ת.ד. 8216,
   יפו מיקוד 61080

   עמותה מס. 58-003-811-5